,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,پ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, , - ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

khabarnamema
khabarnamema

هر كدام از اين مراكز از نظر تنوع طراحي، قيمت، سليقههاي مختلف و از همه مهمتر مسيرهاي دسترسي جزو بهترينها به شمار ميروند. براي خريدن پوشاك در تهران تقريبا هيچ انتخاب ديگري نداريم.

براي خريد انواع پوشاك زنانه، مردانه، بچگانه و كيف و كفش مراكز خريدي وجود دارند كه در نوع خود بهترين هستند. خريد پوشاك با وجود فروشگاهها و مراكز خريدي كه هر روز به تعداد آنها اضافه ميشود، كار بسيار سادهاي شده اما خيلي از افراد براي انتخاب يك لباس يا كيف و كفش از فروشگاههاي نزديك قانع نميشوند و به مراكز خريد مختلف مراجعه ميكنند.بهترين عرضه مستقيم پوشاك

در خيابان جمهوري مراكز خريد زيادي وجود دارد اما انتخاب اين دو مركز به چند دليل مهم انجام شده است. تنوع لباسها و قيمتها مهمترين دليل انتخاب مركز خريد پلاسكو و شانزهليزه است. نزديكي آن به فروشگاههاي زيادي كه تنها چند قدم با آنجا فاصله دارند نيز دليل ديگر اين انتخاب است. در اين مراكز خريد، علاوه بر انواع پوشاك ميتوانيد كيف و كفش را هم خريداري كنيد.

مركز خريد پلاسكو جايي براي تمام خانوادهها با بودجههاي متفاوت است. مركز خريد شانزهليزه علاوه بر داشتن ويژگيهاي ذكر شده محل مناسبي براي انتخابهاي اقتصادي براي سليقههاي گوناگون است. بعضي از فروشگاههاي اين محل، اجناس خود را بدون واسطه و با در نظر گرفتن سود بالا عرضه ميكنند و اين موضوع فرصت خوبي را براي مشتري به وجود ميآورد.

+ كيفيت و قيمت مناسب براي لباسهاي ايراني

- شلوغي زياد و محدوده طرح ترافيك


بهترين بازارچه در غرب تهران

وقتي فروشگاههاي مختلف در اين بازارچه در كنار هم فعاليت خود را آغاز كردند هيچ وقت تصور چنين موفقيتي را در ذهن نداشتند.

اين روزها اين بازارچه سنتي از تمام مسيرهاي غرب تهران هر روزه مشتريهاي زيادي را در خود دارد. در اين بازارچه انواع پوشاك، كيف و كفش، لوازم آرايشي و بهداشتي و لوازم منزل در دسترس عموم قرار گرفته است. نكته قابل توجه اما تنوع كالاها چه از نظر سليقه و طراحي و چه از نظر قيمت است.

بازارچه سنتي ستارخان كاملا شبيه به يك بازار كوچك در غرب تهران است. انواع لباسهاي توليد داخل و صادراتي در فروشگاههاي اين مركز خريد عرضه ميشود و اين موضوع مهمترين نكته براي تنوع ايجاد شده است. شلوغترين ساعات اين مركز خريد عصر به بعد است و بهتر است تا جايي كه برايتان ممكن است در اين ساعات حتي از نزديكي اين بازارچه گذر نكنيد.

+ تنوع راضيكننده براي همه مشتريها

- قيمتهاي مختلف براي يك كالا در چند فروشگاه


بهترين براي همه سليقهها

خريد از بازار بزرگ هميشه لطف خاص خود را دارد مخصوصا آنكه مركز خريدهاي كوچكي هم زيرمجموعه بازار مشغول فعاليت هستند. اگر از آن دسته افراد هستيد كه حوصله شلوغي و ترافيك و مخصوصا موتوريهاي اين محدوده را داريد ميتوانيد اين انتخاب را داشته باشيد.

بين تمام مراكز خريد كوچك و بزرگ خيابان ۱۵ خرداد، مناسبترين مركز خريد در اين منطقه پاساژ كويتيهاي رضا است. در اين مركز خريد ميتوانيد براي سليقههاي متفاوت پوشاك مناسبي خريداري كنيد. خريد بعضي از اقلام در اين پاساژ به صرفه و بعضي ديگر با مناطق ديگر در شهر تفاوتي ندارد.

بيشترين دليل انتخاب اين مركز خريد متمركز بودن اكثر نيازهاي يك خانواده در يك مكان است. در اين مكان علاوه بر پوشاك زنانه، مردانه و بچگانه ميتوانيد انواع كيف و كفش را نيز تهيه كنيد. همچنين ميتوانيد لوازم آرايشي، بهداشتي، زيورآلات و لوازم مخصوص دكوراسيون را در دسترس داشته باشيد.

+ متمركز بودن نيازهاي خانواده در يك مكان

- قيمتهاي برابر با فروشگاههاي متفرقه
بهترين براي مارك بازها

ميدان ونك يكي از استراتژيكترين ميدانهاي پايتخت است. خيلي از تهرانيها روزانه در اين ميدان به دلايل مختلف تردد دارند. به همين جهت مراكز خريد زيادي مثل آسمان ونك، آينه ونك و مركز خريد و بازار ونك در اين منطقه گرد هم آمدهاند اما مناسبترين آنها تنها يك پاساژ است.

بهترين مركز خريد اين محدوده از نگاه ما مركز خريد ونك است.

در اين مركز خريد علاوه بر نمايندگي چندين برند معتبر داخلي و خارجي فروشگاههاي متفرقه زيادي وجود دارد كه ميتواند باب ميل خيلي از خانوادهها باشد. با اينكه اين مركز خريد در منطقه نسبتا گراني از شهر واقع شده اما جوابگوي خيلي از خانوادهها با بودجههاي مختلف است. مراكز خريد و فروشگاههاي ديگري هم در نزديكي اين مكان وجود دارد كه ميتواند انتخاب بعدي شما باشد.

+ تنوع لباسهاي مارك دار و متفرقه

- چند قيمت براي يك كالاي مشابه


بهترين از نظر تنوع محصولات

مركز خريد بوستان و تيراژه نيز از كاملترين مراكز در محدوده غرب تهران هستند. اين دو مكان بهترينها هستند از نظر طراحي و تنوع براي تمام خانوادهها با هر سليقهاي كه دارند. در مركز خريد بوستان علاوه بر مراكز اداري و تجاري، بيشتر بانكهاي دولتي و خصوصي و نمايندگي چند شركت بيمه نيز حضور دارند. اگر از مشتريان دائمي فروشگاههاي زنجيرهاي شهروند هستيد حتما اطلاع داريد كه يكي از شعبههاي آن هم در چهار راه پونك و قسمتي از مجتمع تجاري بوستان واقع شده است.

مركز خريد تيراژه نيز بازارچه كوچكي است كه تنوع فروشگاههاي آن تا حد زيادي بالا است و امتياز بيشتري را نسبت به بوستان ميگيرد. در اين مركز خريد علاوه بر انتخاب پوشاك ميتوانيد انواع لوازم ورزشي، آرايشي و بهداشتي را نيز خريداري كنيد. تعدادي از نمايندگي برندهاي معتبر نيز در مركز خريد تيراژه شعبه دارند. در اين دو مركز خريد فضايي هم براي تفريح خانوادهها و كودكان در نظر گرفته شده است.

+ تنوع محصولات و فاصله نزديك مركز خريدها

- قيمتهاي نامناسب براي برخي كالاها


بهترين و اقتصاديترين مركز خريد در شمال شهر

شمال شهر مركز خريدهاي لوكسي دارد كه حتي وارد شدن به آنها براي همه مقدور نيست. يكي از اين نمونهها مركز خريد مدرن الهيه است كه قيمتهاي نجومي پوشاك در فروشگاههاي آن تنها مناسب افراد خاصي از جامعه است اما درست در مقابل اين محل مركز خريد قائم است كه مناسبترين محل براي خريد تمام اقشار است.

با هر سليقه و بودجهاي كه داشته باشيد دست خالي از اين مركز خريد بيرون نميرويد. اگر نبودن جاي پارك مناسب و شلوغي ميدان تجريش را ناديده بگيريد، ميتوانيد براي تمام اعضاي خانواده در هر سني بهترين خريد را داشته باشيد.

مناسبترين لباسهاي بچگانه را ميتوانيد در فروشگاههاي اين مركز و خيابانهاي اطراف آن انتخاب كنيد. نزديكي مركز خريد به بازار تجريش هم يكي ديگر از محاسن اين محل است.

+ قيمتهاي بسيار مناسب نسبت به منطقه

- محدوديت در انتخاب سايز


بهترين رقيب براي بازار بزرگ

بازار دوم نازيآباد يك رقيب جدي براي بازار بزرگ در جنوب تهران است. اين خيابان هم مانند بازار هميشه شلوغ و پر رفت و آمد است. خيليها مراكز خريد اين منطقه را با مراكز خريد شمال شهر يكسان ميدانند و در بيشتر مواقع از نظر طراحي و كيفيت لباسها اين موضوع واقعيت دارد.

در اينجا هم مثل بازار بزرگ مراكز خريد كوچك و بزرگ و فروشگاههاي زيادي فعاليت دارند كه ميتوانند براي هر سليقه پاسخگو باشند. مخصوصا اينكه قيمت بعضي از پوشاك در اين منطقه دست كمي از بازار ندارد.

اينجا يك بورس تمام عيار براي انواع پوشاك زنانه، مردانه و بچگانه است. از زمان نوزادي و كوچكترين سايز تا لباس و كفشهاي سايز بزرگ در بازار دوم نازيآباد در دسترس عموم قرار دارد. دسترسي به بازار دوم نازي آباد تنها براي جنوب شهر نيست و با استفاده از خط يك مترو ميتوان به سادگي از هر جاي تهران به آنجا رسيد.

+ قيمت مناسب و تنوع محصولات

- كيفيت پايين كيف و كفشها

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۵۹:۰۱ ] [ sooroosh ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 28
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب